На Херсонщині виявили штам коронавірусу “Дельта+”

На Херсонщині виявили циркуляцію нового різновиду штаму "Дельта" - "Дельта+". За попередніми розрахунками його частка в захворюваності серед мешканців Херсонщини складає 10-15%.

Delta
Delta Фото: webmd.com

Про це повідомив головний санітарний лікар області Юрій Ромаскевич у Facebook.

"На території декількох регіонів України (у тому числі в нашій області) виявлено циркуляцію різновиду штамму "Дельта", так званого "Дельта+". За попередніми розрахунками його частка в захворюваності серед мешканців Херсонщини складає 10-15%", - йдеться в повідомленні.

Головний санлікар також прогнозує другий пік захворюваності на коронавірус у середині грудня цього року.

"Враховуючи, що всі три попередні хвилі були викликані різними штамами COVID-19, можна спрогнозувати (я дуже бажаю помилитись) другий пік цієї хвилі з початком зростання 10-15 грудня 2021 року. Його тривалість та висоту підйому зможемо вирахувати днів за 7-8... Кількість захворівших та госпіталізованих напряму буде залежати від рівня вакцинації та дотримання обмежувальних заходів", - додав санлікар.

Як повідомляє "СтопКор" раніше, Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що за останню добу було зафіксовано 10 635 нових випадків COVID-19, 377 людей померли.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини