На Херсонщині крадія-домушника переслідували на “Жигулях”

12.11.2019 19:25

У Олешках, що на Херсонщині, сімейство “оголосило полювання” на нічного крадія-домушника. Відомо, що місцеву жительку серед ночі розбудив якісь шум в кімнаті, суміжній зі спальнею. Коли вона зазирнула туди, то побачила злодія, який нишпорив у шафах і шухлядах.

Жінка не розгубилася – кинулася на злодюгу. Той вискочив у двері та втік. Однак, городянка розбудила чоловіка, той завів свій автомобіль «Жигулі» і сім'я вже на машині помчала ловити втікача, який прихопив з дому мобільний телефон і куртку. Переслідувачі наздогнали злочинця ближче до міської набережної. Наполегливе подружжя схопило його, але чинити самосуд не стали та передали чоловіка в руки поліцейських, повідомляє ресурс “Херсонці”.

Начальник Олешківського відділення Національної поліції Вадим Ковальчук каже, що втікач затриманий на три доби і в подальшому суд буде вирішувати питання про його арешт. Затриманий виявився жителем сусіднього Голопристанського району Херсонщини, раніше судимим за крадіжки.

Викрадену куртку і «мобільник» він викинув, втікаючи від розгніваного сімейства, однак при ньому знайшовся ще й відеореєстратор – швидше за все, також вкрадений з чиєїсь машини. Тепер поліція шукає ще і його власника.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини