На Харківщині затримали голову сектору патрульної поліції за хабарництво (фото)

15.01.2021 13:20

На Харківщині ДБР затримало голову сектору патрульної поліції за хабарництво. Разом з ним також затримали адвоката, який був причетний до схеми, передає Магнолія-ТВ.

khabar kharkiv
Фото: ДБР

Повідомлено про підозру колишньому начальнику сектору патрульної поліції одного з відділень поліції Харківського відділу поліції ГУ Нацполіції в області та адвокату за фактом одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення про закриття кримінального провадження.

За даними слідства, адвокат, вступивши у змову з начальником сектору патрульної поліції, пообіцяв заявнику вплинути на прийняття рішення про закриття кримінального провадження щодо нанесення тілесних ушкоджень. Такі «послуги» вони оцінили у 20 тис грн.

З метою приховування злочинної діяльності передача грошових коштів здійснювалась через адвоката.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, в тому числі обшуки за місцем проживання поліцейського, адвоката та у службових приміщеннях відділення поліції.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється співробітниками територіального управління ДБР, розташованого в м. Полтаві.

Крім того, встановлено, що вказаний поліцейський систематично одержував неправомірну вигоду в розмірі 4 тис грн за неперешкоджання підприємницькій діяльності. Йому повідомлено про підозру в ще одному кримінальному провадженні.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, начальника одного з відділів Чернівецького облуправління Держпраці викрили у хабарництві.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини