На Харківщині стався спалах COVID-19 у психоневрологічному інтернаті

28.05.2020 13:18

На Харківщині через спалах COVID-19 закрили на карантин Піско-Радьківський психоневрологічний інтернат.

Про це "Харків Times" дізнався з повідомлення директора департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрія Шпараги в Facebook.

За словами чиновника, в установі увечері 27 травня у 10 осіб тести на COVID-19 показали позитивні результати. Семеро хворих - медики. 27 співробітників, в тому числі, директор знаходяться на самоізоляції.

"Починаючи з 8.00 годин 28 травня доступ в інтернатний заклад повністю закривається. Підопічні і обслуговуючий персонал будуть перебувати на карантині без права залишати інтернатний заклад", - розповів Юрій Шпарага.

Він додав, що вхід в інтернат взяли під контроль поліцейські.

В інтернаті постійно проживають 119 осіб. Наймолодшому з них 30 років, найстаршому - 98. В закладі налічується 85 співробітників. І персонал, і підопічні, за словами Шпараги, пройшли тестування на наявність вірусу.

"Сьогодні в установи додатково направлені засоби захисту: медичні захисні маски, респіратори, захисні окуляри, 100 захисних костюмів, 200 пар рукавичок. Також засоби захисту спрямовані в територіальний центр Борівського району", - розповів чиновник.

Він запевнив, що ситуація в установі повністю керована і контрольована.

Спалах коронавірусу в Піско-Радьківському інтернаті - це вже другий випадок масового захворювання COVID-19 в медустановах закритого типу в Харківській області.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини