На Харківщині можновладці прийшли штрафувати підприємців за порушення карантину без масок (фото)

18.03.2020 18:02

Влада міста Ізюм серйозно взялась за відстеження дотримання карантину. У перший же день був здійснений рейд торговими точками, а підприємцям пригрозили штрафами від 17-ти тисяч гривень. У той же час, на думку місцевого активіста ГО "Стоп корупції" Юрія Козлова, до введення таких суворих правил люди були не підготовлені з вини все тих же можновладців.

Користувачів обурило, що комісія прийшла без масок Фото: Изюм Live

"У перший день обійшлось роз’яснювальною та попереджувальною роботою. Але у разі недотримання вимог законодавства та рішень міської влади на таких несумлінних підприємців чекатиме штраф від 17 000 гривень під час наступної перевірки, яка відбудеться вже 19 березня", – повідомили на сторінці "Изюм Live" у Facebook.

До складу тимчасової комісії по контролю і координації виконання карантинного режиму увійшли представники керівництва міста, національної поліції, спеціалістів з питань захисту прав споживачів, благоустрою, представників Держпродспоживслужби.

Примітно, що перевірку здійснювали люди без масок та захисних костюмів.

За словами пана Козлова, комісію створили 16 березня, з запізненням на 2 місяці. Сам активіст назвав дії можновладців "імітацією".

"Ніяких реальних дій владою не зроблено. На позачерговій сесії коштів на боротьбу з епідемією виділено не було. Лише імітація дій", – наголосив він.

"В аптеках міста маски та антисептики відсутні. У торгових мережах не було деяких круп, гречка вже з'явилась. Мила та сірників немає. Крім того присутній повний інформаційний вакуум. Люди нічого не знають та не розуміють. Присутній страх", – розповів Козлов.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини