На Харківщині невідомі напали на журналістів телеканалу “112 Україна” (фото, відео)

28.08.2019 17:27

Під містом Золочів у Харківській області невідомі напали на знімальну групу телеканалу "112 Україна", яка готувала сюжет про незаконну вирубку лісу. Про це повідомляє сам телеканал.

Журналіст Олег Решетняк у прямому ефірі розповідав про те, що відбувається, і в цей момент його помітили та відібрали камеру. Невідомі до приїзду поліції змусили знімальну групу видалити відзнятий матеріал. Машину групи заблокували та пробили колеса, а самого журналіста побили.

Співробітники МВС затримали понад 30 людей, які побили знімальну групу. Про це заявила заступник голови Нацполіції у Харківській області Оксана Калмикова.

"Я зараз перебуваю на місці події. Сюди за тривогою було зібрано 2 територіальні підрозділи поліції, Золочівський та Дергачівський. Зараз 30 людей, які були учасниками цієї конфліктної ситуації, працівниками поліції затримані, доправляються до територіального відділення поліції для з'ясування всіх обставин конфлікту. Ми будемо встановлювати їхні особи, але попередньо – це працівники цього підприємства. Ми будемо розбиратися в ситуації, щоб кваліфікувати подію або за Кримінальним, або за Адміністративним кодексом. Попередньо планується кваліфікація за ст. 296, "Хуліганство". Можливо, додаткова кваліфікація за ст. 171", – повідомила Калмикова.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X