На Харківщині можуть зняти з виборів кандидата в народні депутати

16.07.2019 22:58

Кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 171 Володимира Золотарева можуть в найближчі дні зняти з виборів до Верховної Ради. Про це повідомив активіст ГО «Стоп корупції» Олександр Ігнатьєв.

«Були виявлені численні факти порушення діючого Законодавства України, про що 16 липня від ГО "Стоп корупції" були направлені скарга в ЦВК і заява в МВС. Зокрема, там зазанчено, що неодноразово керівництво Адміністрації Немишлянського району Харківської Міської ради в особі її голови Тетяни Топчій та начальників управлінь, які приймають активну участь у передвиборчій агітації на користь кандидата у народні депутати України та примушують до цього своїх підлеглих, працівників підтримувати Золотарева», – розповів він.

За словами активіста громадянами були зафіксовані та зафільмовані (на електронні носії) активна участь у передвиборчих мітингах, де агітацію вела особисто голова адміністрації і начальники відділів.

Крім того, 11 липня перед зустріччю виборців з кандидатом, за бюджетні кошти в місті був встановлений дитячий майданчик, однак голова адміністрації стверджувала на передвиборчому мітингу, що він побудований виключно завдяки діяльності потенційного парламентарія Золотарева.

Також, під час передвиборчого мітингу, посадові особи розповсюджували серед мешканців району листівки та інші передвиборчі агітаційні матеріали кандидата.

«За цими фактами правоохоронні органи зобов'язані відкрити кримінальні справи, а в ЦВК повинні зняти Золотарева В. В. з передвиборної гонки відповідно до чинного законодавства України», – наголосив Ігнатьєв.

Нагадаємо, що в рамках громадської ініціативи "Стоп політичній корупції" команда правозахисників, журналістів та регіональних активістів займається моніторингом і висвітленням фактів порушень виборчого законодавства по всій Україні.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини