На хабарі у 100 тисяч доларів спіймали керівництво податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС

12.06.2019 17:10

ДБР України здійснюється досудове розслідування у справі про вимагання та одержання хабара за попередньою змовою групою осіб, ймовірно адвокатом та керівником слідства Офісу великих платників податків ДФС. Про це стало відомо журналістам "СтопКору". 

За версією слідства, зловмисники вимагали від засновника столичної фінансової компанії хабара в розмірі 100 тисяч доларів за непритягнення службових осіб до кримінальної відповідальності та невжиття відповідних заходів тиску на підприємство у кримінальному провадженні.

Під контролем правоохоронців адвокатом раніше одержано частину неправомірної вигоди у сумі 10 тисяч доларів, а сьогодні, під час отримання чергової частини хабара в сумі 90 тисяч доларів вказаних осіб затримано на гарячому. Проводяться невідкладні слідчі дії, повідомляють журналісти "СтопКору".

Варто згадати, що понад чотири місяці тому журналісти "СтопКору" виявили кричущі факти зловживань та тиску на бізнес з боку податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС.

Зазначені факти набули значного негативного суспільного резонансу, навіть потрапили в поле зору народних обранців та Кабміну.

Журналісти "СтопКору" вимагали від керівництва податкової міліції України відсторонити керівника слідства Офісу великих платників податків ДФС Ігоря Чапічадзе від посади та провести ґрунтовне службове розслідування виявлених фактів зловживань.

Однак, на превеликий жаль, у ДФС України не помітили жодних порушень в діяльності підлеглих. Як наслідок, сьогодні, 12 червня, причетних осіб до одержання хабара у розмірі 100 тисяч доларів США, зокрема й згаданого вище І. Чапічадзе, затримано на гарячому. Варто зазначити, що затримані адвокат та І. Чапічадзе до цього плідно "працювали" в м. Харкові.

"Маємо надію, що цього факту вже буде достатньо для проведення належної перевірки попередніх звернень "СтопКору", – додають журналісти.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X