На Франківщині СБУ викрила трьох високопосадовців з подвійним громадянством

19.04.2021 13:38

Служба безпеки України викрила на Франківщині трьох високопосадовців, які мали подвійне громадянство. Повідомляється, що їх вже звільнили зі своїх посад, передає УП.

sbu
Фото: Укрінформ

"Контррозвідка СБУ викрила трьох чиновників органів виконавчої влади в Івано-Франківській області на подвійному громадянстві.

Посади держслужбовців передбачали допуск до інформації з обмеженим доступом, у тому числі в оборонній сфері", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у заступника директора департаменту облдержадміністрації виявили паспорт громадянина однієї з європейських країн.

Іноземне громадянство також мав високопосадовець головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області. Його посадові обов’язки передбачали доступ до службової інформації в оборонній сфері.

Також з паспортом громадянки сусідньої країни ЄС виявилася чиновниця, робота якої була пов’язана з використанням даних інформсистем і електронних реєстрів регіонального управління Пенсійного фонду.

Викритих посадовців звільнили із займаних посад.

Двоє з них оскаржили своє звільнення, але Верховний суд підтвердив законність цього рішення. Третя порушниця не оскаржувала своє звільнення в судових інстанціях.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у 6 регіонах України не зробили жодного щеплення за добу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини