На Донеччині шахтарі через невиплати зарплат прикували себе до каністр з бензином (фото)

19.02.2020 18:06

У місті Покровський біля будівлі місцевої адміністрації доведені до відчаю співробітники ДП «Краснолиманська» прикували себе ланцюгами до каністр з бензином і вимагають повної погашення заборгованості із зарплати.

На площі перед будівлею зібралися десятки протестуючих з плакатами. Після того, як учасники акції розійшлися, кілька людей залишилися і продовжують протестувати до теперішнього часу. Вони впевнені, що тільки так зможуть звернути увагу на проблеми, що склалися на підприємстві.

За словами учасників акції протесту, протягом останніх тижнів їм надходили невеликі суми в рахунок виплати жовтневої зарплати, проте загальна сума цих надходжень не покриває і половини однієї місячної зарплати.

Підтримати шахтарів приїхали ветерани АТО з різних куточків України. Вони розбили намети і допомагають гірникам водою і продуктами.

"Це земля, за яку ми воювали. І коли відбувається таке самоуправство з працівниками вугільних підприємств, ми не змогли залишитися осторонь і приїхали їх підтримати. Вони тут самі, підтримки їм чекати нізвідки, а у нас вже є досвід організації акцій протесту і мітингів. Потрібно звернути увагу уряду на знецінення шахтарської праці і корупційні схеми навколо вугільних підприємств", - розповідає ветеран батальйону «Донбас» Юрій, передає "Соцпортал" посилаючись на "girnyk.dn.ua".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X