На Донеччині представники Консультативної місії ЄС ознайомилися з роботою курортної поліції

31.07.2020 16:28

Поліцейські продемонстрували, як організовано забезпечення публічної безпеки і громадського порядку у туристичних зонах. Представники Консультативної місії Європейського союзу наголосили на продовженні співпраці з поліцією Донецької області.


Іноземні партнери відвідали курортну поліцію на робочих місцях і поспілкувалися з працівниками в Маріуполі і навколишніх населених пунктах.

Зокрема делегація КМЄС ознайомилася з роботою поліції на воді та велопатрулів, а також побувала на конефермі, де готують кінну поліцію.

Європейські колеги цікавилися заходами, яких вживають поліцейські для організації безпечного відпочинку громадян. Так, у Маріуполі та Мангушському районі на охорону громадського порядку щодня заступають майже 80 правоохоронців у складі кінних, піших, вело- і мотопатрулів, а узбережжя Азовського моря патрулює поліцейський катер.

У курортних районах організовано роботу 5 поліцейських станцій для оперативної допомоги громадянам. Представники Консультативної місії відвідали дві такі станції, що розташовані у рекреаційній зоні біля моря.

Поліцейські відзначили, що в умовах пандемії одним з їх завдань є контроль за дотриманням карантинних обмежень.

Нагадаємо, днями поліція Донеччини отримала від Консультативної місії ЄС захисне обладнання, призначене для запобігання поширенню COVID-19. Рукавички, респіратори, термометри та дезінфікуючі засоби будуть передані і представникам курортної поліції, оскільки їх службовий обов’язок передбачає безпосереднє спілкування з населенням.Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X