На Донеччині миколаївські дільничні патрулюватимуть місто на новому позашляховику

03.06.2020 15:49

Сучасний кросовер, придбаний Миколаївською об'єднаною територіальною громадою в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», після оформлення всіх необхідних документів вже приступає до роботи. Злагоджена співпраця поліції та громади максимально пришвидчила реалізацію проєкта, якій орієнтований на більш якісний поліцейський сервіс.


 

Підготовка правоохоронців для роботи в територіальних громадах є одним з пріоритетних напрямків роботи превенції.

Поліцейські разом з громадою реалізовують проєкти, які підвищують безпеку громадян. Зараз втілюється проєкт «Поліцейський офіцер громади», який дозволить співробітникам превенції знаходитися у постійному контакті з населенням та ефективно реагувати на всі події, що трапляються на території обслуговування.

Миколаївський міський голова Олена Цикунова подякувала поліцейським за професіоналізм та зазначила, що громаді дуже важлива безпека. «Аби права громадян були захищені, ми повинні мати компетентного та оснащеного поліцейського», -  підкреслила міський голова.

Новий позашляховик «Renault Duster» істотно полегшить роботу правоохоронців і забезпечить ще більш оперативне реагування на повідомлення про різні правопорушення, що надходять від жителів.

Начальник Слов’янського відділу поліції Станіслав Загурський подякував громаді за підтримку і співпрацю.

«У Миколаївській об'єднаній територіальній громаді майже все готово для втілення проєкту «Поліцейський офіцер громади». Це результат згуртованої роботи громади та поліції, - відзначив Станіслав Загурський.

 

 

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X