На Донеччині гірники вийшли на акцію протесту (фото)

У Краматорську гірники шахти «Південнодонбаська» № 1 вийшли на пікет під будівлю Донецької ОДА.

Шахтарі вийшли на акцію протесту через невиплату зарплати, а також через відключення підприємства від електроенергії, повідомив ІА "Вчасно" представник Незалежної спілки гірників України та працівник шахти «Південнодонбаська» № 1 Олександр Дирда.

За його словами, шахту відключили від електрики ще 7 грудня, і з того моменту підприємство працює в режимі життєзабезпечення. При цьому через борги за електроенергію постачальник «ЕК «Укренерговугілля» надіслав заявку на відключення шахти «Південнодонбаська № 1» від струму з 13 лютого, а це означає повне затоплення шахти.

Також гірникам вже майже три місяці не виплачують зарплату.

Декілька десятків шахтарів вийшли до будівлі ДонВЦА з плакатами «Голодний шахтар — сором України», «Віддайте наші зароблені гроші», «Не дамо знищити вугільну галузь Донеччини».

"Ми прийшли на зустріч з головою ДонВЦА, але він був у Києві, тому з нами зустрілися його заступники. Нам пообіцяли найближчим часом знайти рішення проблеми. Вже зараз на підприємство зайшла частина грошей для погашення боргів", — розповів Олександр Дирда.

За словами шахтаря, гірники мають надію, що ближчим часом шахта буде підключена до електроенергії, і вони повернуться до роботи.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини