На Донеччині у горе-матері вилучили 7-місячного немовля (фото)

16.12.2019 19:10

У Краматорську співробітники поліції вилучили у 35-річної жінки 7-місячного хлопчика. Правоохоронці помістили хворе та занедбане немовля до лікарні.

Обшарпані стіни квартири, бруд, і сморід – у таких умовах перебувало немовля в Краматорську по вулиці Бикова. 

Днями до служби у справах дітей Краматорської міської ради надійшло повідомлення від сусідів про те, що їхня 35-річна сусідка вживає алкогольні напої та неналежним чином доглядає за своїм маленьким сином.

Спеціалісти служби у справах дітей разом з інспектором ювенальної превенції Краматорського відділу поліції негайно провели перевірку за повідомленням. Купи брудного одягу, мотлох, неприємний запах та антисанітарія – саме в таких умовах знаходилось немовля.

Аби врятувати життя та здоров’я дитини було прийнято рішення про поміщення її до місцевої лікарні, повідомляє пресцентр ГУ НП в Донецькій області. 

Протягом останніх трьох днів мати не з’являлась ані в соціальній службі у справах дітей, ані у лікарні, щоб забрати дитинку додому. Проте зрештою жінка вийшла на телефонний зв’язок.

Відносно неї складений адміністративний протокол, передбачений ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X