На Донеччині у 2019 році виявлено 6 тис літрів сурогатного алкоголю (фото)

18.11.2019 20:26

Донецькі поліцейські оприлюднили інформацію про те, що з початку року вони вилучили майже 6 тисяч літрів сурогату алкоголю. Відомо, що до відповідальності притягнули майже 4 тисячі правопорушників, причетних до виготовлення фальсифікованого алкоголю. Про це повідомляє пресцентр Нацполіції Донецької області.

У цьому році 10 % від усіх злочинів були вчинені у стані алкогольного сп’яніння. Поліцейські посилили превентивні заходи з протидії торгівлі фальсифікованим алкоголем та самогоном, повідомляє пресцентр Нацполіції Донецької області. 

Профілактична операція тривала в Донецькій області два місяці, з 12 вересня по 9 листопада. Дільничні офіцери поліції разом із представниками органів місцевого самоврядування та громадськості провели майже 3 тисячі рейдів по торгівельних закладах, ринках тощо.

Поліцейські склали понад 900 адміністративних протоколів відносно порушників, які виготовляли або збували сурогатні напої.

Вилучено 2200 пляшок слабоалкогольної продукції, 195 пляшок фальсифікованих горілчаних виробів, більше 6600 літрів браги, понад 1300 літрів самогону та 159 самогонних апаратів.

Загалом з початку року поліція вилучила близько 19 000 літрів браги, 5780 літрів самогону та 504 апарати для домашнього виготовлення самогону.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X