На Донеччині попередили розкрадання майна державного хіміко-металургійного заводу

17.08.2016 13:37

У Волноваському районі Донеччини співробітники спецслужби попередили розкрадання майна державного хіміко-металургійного заводу.

Про це повідомили у прес-центрі СБ України.

168212593257adbc37a2352

Правоохоронці встановили, що підприємство перебуває в оперативному управлінні в одного з харківських державних науково-дослідних інститутів. Посадовці обох держустанов, за попередньою змовою, вирішили привласнити частину продукції та майна заводу. Співробітники спецслужби спільно з прокуратурою та поліцією попередили вивезення з підприємства нікелево-хромових каталізаторів на загальну суму майже один мільйон гривень.

На території заводу також виявлено незаконно демонтоване для продажу обладнання, запчастини та механізми з вмістом кольорових та дорогоцінних металів. За оцінками фахівців, вартість підготовленого до протиправної реалізації майна становить понад десять мільйонів гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. У його рамках призначена перевірка фінансово-господарської діяльності заводу та призначені експертизи для встановлення повного обсягу збитків, завданих чиновниками. Триває досудове слідство.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X