На Донеччині під час пологів померли мати й немовля

27.03.2019 14:00

Прокуратура з’ясовує обставини смерті 31-річної породіллі та її новонародженої дитини. Про це повідомили у прес-службі прокуратури області, пише УНН.

Під процесуальним керівництвом Авдіївського відділу Красноармійської місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1,2 ст. 140 (невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого, та якщо воно спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому) КК України.

Ввечері 21 березня до пологового відділення Авдіївської центральної міської лікарні з переймами надійшла 31-річна жінка.

За попередніми даними, 22 березня під час пологів у породіллі, яка вирішила народжувати природним шляхом, сталось кисневе голодування, що спричинило набряк мозку та смерть. Дитина, яку намагались врятувати лікарі шляхом кесаревого розтину, померла через 3 години внаслідок асфіксії тяжкого ступеня.

Наразі досудове розслідування за цим фактом триває, проводиться низка судових експертиз з метою встановлення причин смерті жінки і її дитини, а також надання оцінки діям працівників лікувального закладу.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини