На Донеччині два чоловіка потрапили за грати через знущання над своїми родинами

20.11.2019 19:29

У місті Слов’янськ міський районний суд визнав місцевої прокуратури щодо притягнення до відповідальності двох чоловіків, які вчиняли насильство над членами своїх родин.

Суд встановив, що чоловіки 33 та 37 років протягом тривалого часу і систематично, зокрема, на ґрунті ревнощів, висловлювали образи, залякування та погрози застосування насильницьких дій до власних дружин. Найчастіше, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, дебошири влаштовували вдома суцільну тиранію, з нецензурною лайкою та психологічним тиском на домочадців, що неодноразово змушувало останніх звертатись за допомогою до правоохоронців, повідомляє пресцентр ГПУ Донецької області. 

Незважаючи на притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП, чоловіки не припинили принижувати гідність членів своїх родин, що стало приводом для документування їх дій вже за кримінальним законодавством.

Суд, погодившись з позицією прокуратури, визнав правопорушників винними за ст. 126-1 КК України, тобто у домашньому насильстві, та призначив покарання кожному у вигляді арешту на строк 2 місяці.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X