На Донбасі заблоковано рух транспорту: погода сильно вдарила по сходу України

28.01.2019 11:48

На дорогах Донбасу виникли великі пробки, видимість стала поганою, в деяких місцях дороги перекриті. Через негоду евакуація поранених солдатів Донбасу не відбувається вчасно. У сюжеті навіть йдеться про те, що холод на певний час зупинив саму війну.

Погода в Україні продовжує лютувати. Через неї весь транспорт на Донбасі зупинився. З цієї причини евакуація поранених, транспорт, навіть сама війна в деяких місцях просто були зупинені.

Відзначається, що знімальна група "ТСН" вирушала з Донецького регіону в Луганський, але не зуміла цього зробити через жахливі погодні умови: сніг, ожеледь, погану видимість. Через це на дорогах навіть було видно пробки, які невідомо коли пройдуть.

У сюжеті сказано, що найгірше через це українським солдатам, які потребують медичної допомоги, яких везуть з боку окупованого Донбасу.

"Герої – ті, хто захищався і загинув в бою. А я так ... Просто поранений був. Але нічого. Через якийсь час мені допоможуть, потім я ще приїду. Мені повинні зробити операцію, оскільки в такому стані я не можу стріляти", – сказав воїн ЗСУ, який очікував евакуації.

Нагадаємо, синоптики розповідали, що в Україні очікуються сильні морози до -30 градусів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини