На Донбасі СБУ блокувала масштабний збут контрафактного алкоголю (фото)

16.01.2020 15:12

Співробітники Служби безпеки України у районі проведення операції Об'єднаних сил блокували збут масштабної партії небезпечного для життя та здоров`я громадян контрафактного алкоголю.

Троє мешканців Донеччини закуповували алкоголь сумнівної якості у підпільних виробників регіону. Вони накопичували фальсифікат на складських приміщеннях, розташованих у Слов'янську та в одному із навколишніх сіл. Збували контрафакт власникам низки торговельних точок області.

Під час санкціонованих обшуків, проведених на складських приміщеннях зловмисників та у продавців сурогату, правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію, яка доводить проведення незаконних оборудок. Також виявлено 10 тонн горілки, розлитої у 23 тисячі пляшок різної ємності, з підробленими акцизними марками без відповідних документів. Орієнтовна вартість виявленого фальсифікату становить понад 1,5 мільйона гривень.

Розпочато кримінальне провадження. Тривають слідчі дії та встановлюються джерела походження підробки та всі особи, причетні до реалізації контрафакту, передає пресцентр СБУ.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X