На Донбасі працівниці шахти оголосили голодування

08.01.2019 15:12

Троє працівниць шахти Курахівська оголосили голодування. Жінки заявили, що не отримували зарплату понад 5 місяців. Відомо, що їх оклад становить 3200 грн.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 8 січня, стало відомо, що у Донецькій області працівниці однієї з шахт оголосили голодування. За даними ЗМІ, вони не вживають їжу майже тиждень. Причина цього – їм не платять зарплати.

Йдеться про трьох працівниць державного підприємства Селидіввугілля. Жінки заявили, що хочуть отримати зароблені гроші. Представники підприємства підтвердили, що їхні колеги оголосили голодування, зауваживши, що це відбірниці проб відділу технічного контролю шахти Курахівська.

Представниця відділу за контролем якості вугілля Наталя Бічукіна зазначила, що середня зарплата працівника шахти від 3,2 до 5 тисяч гривень. Станом на 17 грудня її не виплачували понад 5 місяців.

"Декілька днів тому жінкам частково виплати зарплатню за вересень — по приблизно 2 тисячі 400 гривень... Жінки переважно лежать, ми їх поїмо водою з медом, чаєм і три в одному (кавою – ред.)", – додала вона.

Наразі відомо, що керівництво шахти не виходить на контакт зі своїми підлеглими.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини