На Дніпропетровщині вантажівки з марганцевими шламами знищують трасу Н-23

20.02.2021 21:38

У Дніпропетровській області між містами Марганець і Нікополь багатотонні вантажівки, які возять марганцеві шлами, знищують автомобільний шлях національного значення Н-23, а також засмічують навколишнє середовище. Про це повідомляє Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» з посиланням на публікацію у Facebook.

Vantazivka
Фото: скріншот

Автор публікації Ігор Молотов розповідає, що у розробці і транспортуванні марганцевих шламів приймають участь одразу декілька компаній.

«Розробку шламів марганцевої руди на площах «МГЗК» виробляє ТОВ «МАКСІПРОМ ГРУП», компанія пустушка зі статутним капіталом 100 гривень з кіпрських офшорів. Транспортування шламів з Марганця в Покров виробляють самоскидами ТОВ «НІКОПРОГРЕСБУД», але не тільки. Компанії ППФ «АГРОПРОМСЕРВІС», ТОВ «НІКОПРОГРЕСБУД», ТОВ ТВФ «УКРСЕРВІС», ТОВ «МАКСІПРОМ ГРУП» - одна шайка-лійка. У ходу у них до 50 машин, вага кожної машини приблизно 47-50 тонн, деякі стверджують, що їхня вага сягає 60-70 тонн. Машини працюють цілодобово, у дві зміни, кожна виконує по три рейси за зміну», - зазначає Молотов.

Також в публікації повідомляється, що вантаж є дуже шкідливим для мешканців і навколишнього середовища.

«Вантаж, який транспортують ці вантажівки, м'яко кажучи, є шкідливим. Зараз з самоскидів обсипається чорний бруд, який на дорозі перетворюється у пил. А деякі водії пристосувалися мити свої самоскиди прямо в озері, в якому купаються місцеві жителі», - додає автор

Margancevi shlamy
Фото: скріншот

За інсайдерською інформацією це все робиться за підтримкою голови АТ «МГЗК», депутата Марганецької міської ради Олексія Алексєєнко.

Марганецький осередок ГО «Стоп корупції» звертається до Голови СБУ Івана Баканова, начальника «Укртрансбезпеки» Єгора Прокопчука, голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка, Голова Державної екологічної інспекції України Андрія Мальованого з приводу перевірки фактів та притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, у Києві викрили масштабну шахрайську компанію.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини