На Дніпропетровщині справа “криворізького маніяка” добігає кінця

31.07.2020 16:48

У Жовтневому районному суді міста Кривий Ріг судова справа над так званим "криворізьким маніяком" на рахунку якого 6 жертв наближається до вироку. Зловмисник скоїв 6 нападів, двох жінок він вбив.

Maniyak
Фото: Рудана

На засіданні 30 липня відбулися судові дебати, обвинуваченому надали останнє слово.

Перед тим, колегія суддів завершила дослідження відеоматеріалів тривалістю близько 17 годин, допитала обвинуваченого і надала йому час підготуватися до останнього слова.

Наступного засідання колегія суддів, ймовірно, оголосить вирок "маніяку", передає "Рудана".

Нагадаємо, йдеться про напади, зґвалтування, пограбування і вбивства молодих жінок у Кривому Розі, які тривали у нашому місті навесні-влітку 2018 року.

Серія жахливих злочинів викликала неабиякий резонанс у суспільстві. Тоді було скоєно 6 нападів на дівчат та жінок віком від 18-ти до 38-ми років. За словами поліції, зловмисник нападав ззаду, бив по голові, ґвалтував у неприродний спосіб і грабував своїх жертв. Дві жінки були ним убиті (задушені).

На допомогу місцевій поліції в розшуку маніяка залучали фахівців зі столиці, і ось влітку 2018 року криворізькі правоохоронці заявили, що затримали підозрюваного у серії цих злочинів – громадянина Б. Психіатрична експертиза визнала його осудним. Криворіжця обвинувачують за 5 статтями: «Умисне вбивство», «Закінчений замах на зґвалтування», «Зґвалтування», «Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом» і «Розбій».

Судовий розгляд здійснюється у закритому режимі, оскільки справа пов'язана зі злочинами проти статевої свободи та статевої недоторканності особи.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X