На Дніпропетровщині шахтарів судять за участь у підземному страйку

06.11.2020 17:53

У Кривому Розі Дніпропетровської області розпочинаються судові засідання за позовом Криворізького залізорудного комбінату до шахтарів - учасників страйку. Інформація про розгляд провадження розміщена на сайті Жовтневого районного суду Кривого Рогу.

Shahta
Фото: hangela/pixabay.com

Зокрема, в ній йдеться про "визнання дій неправомірними та зобов'язання вчинити певні дії". Позивачем вказане публічне акціонерне товариство "Криворізький залізорудний комбінат", відповідачами - десять осіб, зокрема голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України шахти "Жовтнева" Віктор Стояновський та заступник цехового комітету ППО НПГУ шахти Валерій Гриневич.

Позицію з цього приводу Незалежної профспілки гірників України висловив у Facebook її голова Михайло Волинець, передає "ZIK".

"Цей судовий процес затягнеться на довгий час. Всі 417 протестувальників - працівників КЗРК будуть захищатися. Кожному з них ми надамо юридичну та адвокатську допомогу. Шахтарі приходитимуть на судові процеси разом із сім’ями, колегами, приєднаються небайдужі місцеві жителі, українські та світові правозахисні організації, незалежні ЗМІ", - зазначив Волинець.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, суддя Завгородня з КСУ побудувала під Києвом віллу за пів мільйона доларів.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини