На Дніпропетровщині пройшов черговий багатолюдний “тарифний” мітинг (фото, відео)

23.01.2021 18:56

У суботу, 23 січня, у Марганці Дніпропетровської області жителі знову зібралися проти високих тарифів за електроенергію у центрі міста біля будівлі виконкому. Подробиці повідомив з місця події кореспондент інформаційного порталу Володимир Садиков.

Marganec mityng
Фото: СтопКор

«Цього разу зібралося близько тисячі мешканців, до яких вийшов голова міста Марганця Геннадій Боровик і повідомив про те, що було зроблено з того часу, коли пройшов перший мітинг, 8 січня 2020 року», - розповів кореспондент.

«Я кажу вам так як є. На сьогоднішній день нам у прийомі президента відмовлено. Коли ми об'єднались з мером Нікополя Олександром Саюком і звернулися до Адміністрації президента, у нас спочатку запитали: По якому ми питанню?. І ми відповіли з якими вимогами йдемо. Після цього нам було відмовлено. Може було відмовлено тому, що є закон, що до 25 січня оголошено карантин. Але з понеділка ми знову будемо цим займатися», - зазначив Боровик.

Сьогодні мітингарі, так як їх не почули, вирішили виставити нові вимоги, про які розповіла волонтерка Юлія Бонд.

Marganec mityng
Фото: СтопКор

«Сьогодні ми збираємо підписи на підтримку адміністративного позову Валентина Радченка, експерта з енергетики, до Кабміну. Позивач вимагає визнати протиправною Постанову кабінету міністрів України від 28.12.20 про скасування пільг для населення, що проживає у 30-ти кілометровій зоні від АЕС. Усі підписанти у такий спосіб підтверджують себе як постраждалих від дій Уряду та в наслідок підвищення тарифів», – говорить блогерка Юлія Бонд.

Marganec mityng
Фото: СтопКор
Marganec mityng
Фото: СтопКор
Marganec mityng
Фото: СтопКор

Нагадаємо, у 2016 році три міста Дніпропетровщини — Нікополь, Покров та Марганець — вирішили відмовитися від централізованого опалення і перевести житло та соціальні об'єкти на опалення електрикою та альтернативною енергією. Люди масово користуються електрообігрівачами у зимовий період. Ліквідація пільгового тарифу дуже сильно вдарить по кишеням мешканців Нікопольщини.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Дніпропетровщині мери об’єдналися проти високих тариф.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини