На Дніпропетровщині породіллі віддали тіло дитини у сміттєвому пакеті

05.08.2020 11:02

Молоду маму з Кам'янського екстрено привезли до Дніпра, у неї трапилися передчасні пологи на шостому місяці вагітності. На жаль, дівчинку врятувати не вдалося. У лікарняному морзі провели розтин, а мати оформила всі документи, щоб забрати й поховати дочку. Молодій жінці віддали тіло померлого немовляти в сміттєвому пакеті.

porodil
Фото: Обозреватель

Коли породілля розгорнула його, то побачила всередині переламане тільце й гумові рукавички, в яких, ймовірно, і робили розтин дитини, повідомляє "Обозреватель".

Про те, що її довгоочікувана донька завмерла на шостому місяці вагітності, Ангеліна з міста Кам'янське дізналася на початку червня на Трійцю. Спочатку лікарка в консультації сказала, що сердечко б'ється і все добре. Але через кілька днів дитина перестала ворушитися, тому жінка вирушила на УЗД. Там їй повідомили, що дівчинка померла, обмотавшись пуповиною.

"Мене на швидкій привезли до Дніпра, в пологовий будинок ім. Руднєва. Там мені довелося народжувати вже мертву дитину. Лікарі та медсестри були привітними, і в мене немає до них жодних претензій", – говорить Ангеліна.

Жінка не знала, як правильно ховати крихітне тіло дівчинки, тому взяла з собою пелюшки, щоб їй завернули дочку. Вона думала, що їй дадуть труну з тілом. У морзі їх зустрів черговий. Він розсміявся, коли побачив, скільки всього принесла Ангеліна.

За словами матері, він виніс якийсь жовтий пакет, схожий на пакети "Море пива" або для ковбаси. Коли помітив, що дівчині стало погано від побаченого, швидко взяв пелюшку, замотав, перев'язав шнурком і зробив багато вузлів, щоб уже не відкрили, і сказав: "Ви там уже нічого не побачите, вам це не треба". Взявши з убитої горем мами 200 грн "на хлорку", пішов.

Однак Ангеліна розгорнула пакет і жахнулася.

"Я побачила, що тіло було загорнуте в обрізки від сміттєвих пакетів. Там же валялась плацента. Я навіть не зрозуміла, що це, подумала, органи дитини. Там же лежали шматки пластирів, бинтів і навіть сині рукавички. Це все було всередині і примерзло. Потім я побачила, що ручка дочки виламана, я навіть не змогла зняти з неї бирку з моїм ім'ям. Її просто згорнули в кулю спиною вгору. я бачила тільки личко, головку, ніжки й виламані ручки. Я зробила фото", – розповідає вона.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини