На Дніпропетровщині поліцейські проігнорували погрози «піщаного мафіозі» Маляра журналістам (фото)

22 жовтня у Дніпропетровській області бізнесмен та організатор нелегального видобутку піску Анатолій Маляр погрожував журналістам проєкту «Стоп корупції», які приїхали на місце та зафіксували незаконні дії техніки. Про це повідомила журналістка Марія Гураль.

Malyar Dnipro pisok
Маляр погрожував журналістам при копах Фото: СтопКор

Під час розмови піщаного мафіозі з медійниками поруч стояли поліцейські.

«На точці ми застали Маляра, який почав погрожувати знімальній групі, а також запевняв, що всі документи, пов'язані з діяльністю кар'єру, він надав слідству. Говорив також, що таке кримінальне провадження вже не перше, та натякав, що і це також закриють», – розповіла журналістка.

Маляр почав погрожувати групі просто при поліцейських, сказавши, що «мало в Синельникове отримали, так зараз ще отримаєте».

«Причому, коли ми запропонували правоохоронцям якось відреагувати на погрози, заарештувати (поліція стояла поруч і чула все це), то поліцейські сказали, що вони «нічого не чули і не вбачають жодних порушень». Одна з поліцейських взагалі не хотіла представлятись і намагалась уникати нас», – наголосила Марія.

Поліцейські проігнорували факт погроз Фото: СтопКор

Примітно, що коли журналісти приїхали на місце, то одразу зателефонували правоохоронцям, аби ті теж зафіксували порушення. Проте буквально за 3 хвилини після дзвінка техніка припинила роботу й поїхала, навіть не до кінця навантаживши пісок у вантажівки. Патрульні це теж бачили, проте машини не зупиняли.

Точка видобутку 26 серпня Фото: СтопКор
Те саме місце 22 жовтня Фото: СтопКор


Журналісти звернулись до Петриківського відділення поліції та написали заяву про погрози з боку Маляра.

Щодо Синельникового, про яке згадував піщаний нелегал, то йшлося про побиття знімальної групи декілька днів тому. На журналістів напали охоронці депутата Дніпропетровської облради Володимира Роя. Їх побили, забрали техніку та власні речі. Усе це і досі не повернули.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини