На Дніпропетровщині після звернення журналістів перевірили «дорогу Скрябіна» – капремонт можуть розпочати вже цьогоріч

Роками не помічали, однак після звернення журналістів «СтопКору» нарешті схаменулися: ділянку дороги Новоганнівка—Лозуватка поблизу Кривого Рогу, де у 2015 році загинув соліст гурту «Скрібян» Андрій Кузьменко, таки відремонтують. Про це повідомив заступник начальника департаменту ЖКГ Дніпропетровської ОДА Володимир Верхотурцев із посиланням на висновки інспекції траси.

Verhoturtsev
Заступник директора департаменту ЖКГ Дніпропетровської ОДА Володимир Верхотурцев Фото: СтопКор

Нагадаємо, проблемна ділянка на трасі місцевого значення Новоганнівка—Лозуватка має протяжність усього 12,7 км, однак цим маршрутом часто курсують вантажівки, оминаючи ваговий контроль. Як наслідок, дорога розбита вщент, а під час дощу ями наповнюються брудною водою.

Лише після звернення «СтопКору» керівництво департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації пообіцяло провести інспекцію дороги. Тоді пан Верхотурцев розповів журналістам, що з приводу цієї дороги досі нібито не надходило жодних скарг та звернень. Неабияким відкриттям для чиновника стало й те, що саме на цій ділянці траси 6 років тому загинув Кузьма Скрябін.

Як стало відомо нашій редакції, на місце для візуального огляду ділянки вирушила спеціальна комісія, і її висновки однозначні: необхідно робити капітальний ремонт траси. Кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації для проведення ремонтних робіт планують виділити вже на найближчому міжсесійному засіданні обласної ради цього тижня.

«Ми вирішили поставити це питання на міжсесійне засідання ради. Виділяємо кошти на проєктно-кошторисну документацію, оскільки ремонт потрібен капітальний. Після виготовлення проєктно-кошторисної документації будуть виділятись кошти безпосередньо на сам ремонт», – зазначив пан Верхотурцев.

dorogi
Фото: скриншот

Він також зауважив, що час проведення ремонту залежатиме від розрахункового обсягу фінансування. Однак, за твердженням чиновника, якщо вистачить грошей, ремонт можуть розпочати вже цього року.

«Будемо планувати в залежності від наявності коштів. Якщо фінансування буде достатньо, розпочнемо ремонт цього року. Якщо недостатньо – плануватимемо на наступний рік», – додав заступник начальника департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА.

Наразі, за його словами, обласна державна адміністрація Дніпропетровщини жодних робіт на ділянці не виконувала.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини