На Дніпропетровщині медикам видали захисні маски із простроченим терміном придатності

26.03.2020 22:38

У Марганці міська влада видала працівникам медичної галузі захисні маски із простроченим терміном придатності. Про це на сторінці Facebook-cпільноти "Марганецький очевидець" написала користувачка Тетяна Дарк.

Фото: Марганецкий очевидец/Facebook

"У всьому світі в період коронавірусу медичним працівникам надають різну допомогу, але це не стосується нашого міста. Довгий період не було ніяких захисних засобів для медичних працівників, адже вони зараз теж на передовій у боротьбі з ворогом – пандемією. І ось, яке щастя – для медиків видали маски з бірками терміну придатності до 2015 року. В мене питання, це що – насмішка чи знущання над працівниками лікарні? В той час, коли медичні працівники борються за наші життя, самі залишаються вразливими для свого здоров’я, через жадібність Жадько та її вірних помічників, Лисенко та Чичика. КУДИ ДИВЛЯТЬСЯ ПРАВООХОРОНЦІ?", – обурилась жінка.

З цього приводу марганчани почали розповсюджувати коментарі в офіційній групі виконкому "Марганець: події, факти, коментарі", які дивним чином зникали, передає однойменний ресурс.

Зазначимо, це вже не перше нарікання на місцевого мера Олену Жадько.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини