На Дніпропетровщині кандидата від “Слуги народу” звинувачують у скуповуванні голосів

01.10.2020 15:13

У Дніпропетровській області кандидата в мери Кривого Рогу від "Слуги народу" Дмитра Шевчика звинувачують у порушенні виборчого процесу, а саме у "сітці" зі скупки голосів виборців та адміністративному тиску на працівників промислових підприємств міста.

Sluga narodu
Фото: my.ua

Про це заявив лідер "Європейської Солідарності" в Кривому Розі Юрій Яровий, передає "Прямий" посилаючись на "РБК-Україна".

"Зараз у регіоні адміністративним шляхом шикуються "сітки" щодо підкупу та залякуванню виборців. Створюється враження, що ми повернулися в найтемніші часи виборів 2004-2005 року, коли відбувся перший Майдан через фальсифікованих результатів виборів", - повідомив Яровий.

На його думку, 15 років тому відбувалося все те ж саме і нинішня влада не гребує методами часів Януковича.

"Ми думали, що такого вже ніколи не буде, особливо з приходом нової влади. Але нічого не змінилося, нинішня влада не гребує методами Януковича. Кривий Ріг - промислове місто, тут багато робітників, стосовно яких керівництва підприємств, будучи у змові з політиками, в ультимативному порядку кажуть людям, за кого їм голосувати. Вже навіть опубліковані інструкції, які передають бригадирам, начальникам цехів. Ці процеси набирають масовий характер і є безпрецедентним порушенням чинного законодавства", - додав він.

Політик впевнений, що центральний штаб партії "Слуга народу" в курсі ситуації, а правоохоронні органи не вживають належних заходів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Чернігівщині знімають з реєстрації і «клонують» конкурентів Олега Ляшка.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини