На Дніпропетровщині чоловік знайшов у магазині 10 тисяч доларів

29.01.2020 20:02

У Кривому Розі, у Тернівському районі, чоловік знайшов на підлозі супермаркету конверт з 10-ма тисячами доларів.

"Приїхав в магазин, буквально на три хвилини. Коли виходив, побачив пакет. Повз вже пройшли, мабуть, п'ять людей. Переді мною хлопець взагалі наступив на нього. Я звернув увагу, тому що була банківська печатка на конверті. Підняв, розгорнув, подивився, а там – гроші", – розповів Ігор Єфремов, передає "Journalist".

Хлопець підійшов до охоронця і попросив записати його номер телефону на випадок, якщо повернеться власник пакета. Потім Ігор поїхав додому, а приблизно через годину з'явився і той, хто втратив конверт. Він був у паніці, подзвонив Ігорю і домовився про зустріч.

"Закінчилося все тим, що переглянули відео з камер спостереження, де були зафіксовані дати банку. Ці дати співпали з тими, що і на знайденому конверті. Ми зустрілися в відділі поліції. Хлопець був дуже засмучений, все перерахував. Він мені подякував, працівники поліції теж були в шоці. Кажуть, не кожен день трапляються такі ситуації. Хлопець розповів, що заїхав у магазин за шоколадкою. А я пожартував, що вона йому дорого коштувала б із втратою, але йому було не до жартів", – розповів Ігор.

"Я вирішив віддати гроші, тому що це велика втрата для людини. Для мене – тимчасова радість або покупка, а для людини – горе. Мені невідомо, куди ці гроші повинні були піти", – пояснив чоловік свій вчинок.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини