На Дніпропетровщині влада планує продати приміщення пологового будинку (ФОТО)

12.06.2019 13:32

У місті Марганець, Дніпропетровської області міський голова Олена Жадько намагається протягнути проект рішення щодо приватизації приміщення пологового будинку - повідомляє Марганецький осередок ГО "Стоп корупції".

Відповідний проект рішення вже з’явився на офіційному сайті марганецької міської ради.

Жадько вирішила надати можливість приватизувати нежитлову будівлю загальною площею 4234,8 кв.м., розташовану за адресою: Дніпропетровська область, м. Марганець, вул. Паркова, буд. № 8.

Раніше ця будівля була законсервована через брак коштів на утримання і пологовий будинок переїхав до міської лікарні. Наразі багато жінок вимушені в більш складних випадках ніж звичайні пологи звертатися до Дніпра або Запоріжжя. Хоча марганецький пологовий будинок був найкращий в області та в ньому працювали професійні фахівці. На даний час голова міста Олена Жадько віддала це приміщення в оренду магазину, якому і збирається його продати.

Громадськість обурена цим проектом рішення так як орендатор після приватизації вже не буде сплачувати податки у місцевій бюджет. Таким чином місто втрачає чотирьох-поверховий будинок, з якого не буде мати жодного зиску.

Простими словами, Жадько вирішила продати будівлю. Переважне право, як ми вже розуміємо буде у орендатора, якого Жадько постійно лобіювала - зазначають активісти.

В ході своїх розслідувань, Марганецький осередок ГО “Стоп Корупції” виявив безліч порушень. Наприклад, розкрадання коштів з бюджету на різноманітні проекти, а саме розчищення річки Томаківка за 43 млн. грн., яке призвело до підтоплення прилеглих будинків та заболочування ґрунтів навколо. Обіцяного пляжу марганчани так і не побачили. Після знищення КП “Міськкомунгосп”, виник сміттєвий колапс так як нова фірма (власником якої був депутат місцевої ради від БЮТ, він же найближчий друг мера – Олександр Бондаренко) не була у спромозі виконувати такий об’єм робіт у зв’язку з відсутністю необхідної кількості техніки та робочого штату працівників. За час перебування Жадько на посаді міського голови Марганця були закриті: дитяча бібліотека, клуби “Повір у себе”, “Ровесник” та “Атлант”. У 2016 році внаслідок доведення до фіктивного банкрутства було ліквідоване КП “Марганецьтепломережа”. Майно територіальної громади було банально розкрадене – котельні, обладнання та труби порізані й продані за документами за безцінь. Наразі всі ці факти є предметом розгляду кримінальної справи, яка на цей час знаходиться на експертизах, після чого очікуються підозри посадовцям, які приймали участь у крадіжки комунального підприємства. Також це доведено рішеннями Господарського суду Дніпропетровської області (першої та апеляційної інстанції).

Читайте також: Завдяки активістам “Стоп корупції” суд визнав незаконними рішення Марганецької міськради на користь громади

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X