На Дніпропетровщині в місті Марганець високопосадовці планують розікрасти стратегічне підприємство (ВІДЕО)

26.04.2019 14:57

25 квітня 2019 року відбулася чергова сесія Марганецької міської ради під час якої була спроба затвердити статут "Про прийняття до комунальної власності міста КП "Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства". Але під впливом небайдужих та розсудливих депутатів це рішення так і не прийняли – повідомляє Марганецький осередок ГО “Стоп корупції”.

Маючи гіркий досвід з розкраданням КП Марганецьтепломережа, яке було встановлено рішенням суду і наразі йде розслідування кримінальної справи проти голови міста Жадько та її зама Приймака, депутати намагаються не допустити повтору колапсу, тільки вже не з теплом, а з водою.

Депутати вимагали прибрати деякі корупційні пункти Статуту. Підіймалось обговорення боргу у розмірі 50 млн. гривен, але міський голова як завжди перебивала і звинувачувала у брехні.

Пізніше стало відомо, що мер міста Марганець Жадько планує провести завтра позачергову сесію Марганецької міської ради о 8-ій годині ранку, тим самим порушуючи регламент, вона спробує все ж таки протягти це питання - говориться у повідомленні.

ВОЛОДИМИР САДИКОВ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини