На Дніпропетровщині у 40-му виборчому окрузі опрацьовано 100% протоколів

23.07.2019 19:06

Центральна виборча комісія вже опрацювала 100% протоколів по виборчому окрузі №40. Про це повідомляє Марганецький осередок ГО "Стоп корупції", посилаючись на офіційний сайт ЦВК.

Після обробки всіх протоколів голоси за партії розподіляються наступним чином: "Слуга народу" – 58,36% (38 683); "Опозиційна платформа – За життя" — 15,92% (10 553); "Батьківщина" – 5,68% (3 764); "Опозиційний блок" – 3,69% (2 444); "Європейська солідарність"  3,38% (2 241)

Серед кандидатів в нардепи перше місто зайняв невідомий для цього регіону депутат Полтавської обласної ради від БПП – 33-річний чоловік від партії "Слуга народу" – Олександр Трухін. За нього віддали голоси 56,86% громадян (36 522). Другий за списком – заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман, він отримав підтримку 11,8% (7 627). І на третьому місці людина, чиє ім’я пов’язане з багатьма корупційними справами – чинний мер міста Марганця Олена Жадько. За неї проголосувало 10,40% мешканців (6 685).

"Проаналізувавши результати виборів, ми дійшли висновку, що виборці голосували не стільки за людину, скільки за партію. Також людей не зупиняло ставити галочки навпроти кандидата, яка за чотири роки повністю розграбувала місто, знищила декілька комунальних підприємств, тримала всіх у холоді взимку та заполонила сміттям кожен куточок Марганця. Мабуть, містяни просто не хочуть робити висновки і їм подобається наступати на одні й ті самі граблі, а потім скаржитись, що ніхто з них не голосував за того чи іншого кандидата", – зауважують стопкорівці.

На думку активістів, вибори пройшли без особливих помітних порушень. За словами інсайдерів, на деяких дільницях міста поміж людьми ходили, так звані "шептуни", які говорили за кого треба голосувати. Коли ж виборці повідомляли спостерігачам та членам комісії про подібні випадки, таємні агітатори зникали.

"Правоохоронці ж зі свого боку ніяк не реагували, спадало на думку, ніби вони виконували чиїсь наказ не втручатись", – зазначили представники Марганецького осередку "Стоп корупції".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X