На Дніпропетровщині триває акція протесту шкіл (фото, відео)

30.08.2019 14:20

У місті Марганці Дніпропетровської області набирає оберти бунт батьків двох шкіл щодо призначення нових директорів. Про це повідомив з місця події кореспондент інформаційного порталу в Марганці Володимир Садиков.

29 серпня 2019 року біля будівлі виконкому пройшов мітинг проти результатів конкурсу, проведеного місцевим відділом освіти 22 серпня поточного року. Люди зібрались задля спілкування з головою міста Жадько О.А., щоб вона допомогла у розв'язанні цієї проблеми. Усі прийшли за годину до початку сесії міської ради, але мер повністю проігнорувала мітингувальників.

Таке ставлення очільниці Марганця обурило містян і вони вирішили діяти по-іншому.

До акції долучився в соцмережі батько учениці школи №11, який наразі проживає у Великобританії.

Наразі боротьба триває.

Нагадаємо, мер міста Марганця Олена Жадько готується до чергових місцевих виборів. Щонеділі міська очільниця влаштовує свята, на яких безкоштовно роздає їжу. Також у місті почала створюватися вертикаль влади, поступово захоплюючи всі бюджетні організації.

Стало відомо, що як колишня директорка школи №10 вона призначає своїх людей, а саме вчителів вищевказаної школи, на керівні посади. Вже декілько шкіл очолюють колишні підлеглі Олени Анатоліївни – вчителі ЗОШ №10.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X