На Дніпропетровщині посадовців змусили здати кров на алкоголь (відео)

20.08.2019 11:17

У місті Марганці Дніпропетровської області посадовців підозрюють у розпитті алкогольних напоїв на робочому місті. З цього приводу була викликана поліція. Про інцидент повідомив з місця події кореспондент інформаційного порталу в Марганці Володимир Садиков. 

Житель міста Марганець Станіслав Куцевол звернувся до поліції після того, як не зміг змістовно поговорити з представниками медіацентру виконкому.

"19.08.2019 року в період з 14:00 до 14:15 я при спробі поспілкуватися з представником інформаційного забезпечення Марганецької міської ради Мухіним Олександром Вікторовичем помітив у його кабінеті № 41 в будівлі Марганецького виконкому склянки та напої. З кабінету відчутно пахло спиртним. Разом з паном Мухіним у кабінеті знаходилися його підлегла, Чорна Юлія Володимирівна, та начальник відділу культури Буякова Олена Михайлівна, за поведінкою якої було припущено, що вона знаходитися в стані алкогольного сп'яніння.

Я звернувся в органи поліції із заявою про те, що підозрюю вищевказаних чиновників в розпиванні спиртних напоїв на робочому місці. Органами поліції було прийнято заяву, а також запропоновано чиновникам пройти тест на Drager (алкотестер) або здати аналізи крові. Пан Мухін погодився на тест Drager, результатом якого було 0,00 проміле. Чорна і Буякова відмовлялися проходити будь-які тести, посилаючись на те, що вони поспішають на захід в Love-парку і в принципі не зобов'язані за законом щось доводити. Пізніше вони таки погодилися здати аналіз крові в міській лікарні, куди й були доставлені поліцією. Термін здачі крові був зафіксований, чекаємо результатів", – розповів пан Стас Куцевол.

Чому це взагалі сталося?

На початку серпня пан Куцевол був на прийомі у мера міста. Під час розмови його знімав Мухін, але чомусь саме пан Станіслав став головним героєм чергової публікації сайта міської ради. Стаття була відверто принизлива в адресу молодого чоловіка. Хоча на зустрічі з Жадько небайдужий мешканець міста лише задавав наболілі для міста питання, але у відповідь нічого зрозумілого так і не почув.

Тому він повторно прийшов до голови Марганця, щоб дізнатись, чому Мухін не виклав повну версію розмови у мережу Інтернет. Але пан Олександр Мухін заявив, що відео видалив. Після чого Станіслав Куцевол звернувся до Марганецького осередку ГО "Стоп корупції". Він зателефонував й розповів, що під час розмови з Мухіним побачив на столі келехи, а навколо смерділо алкоголем.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини