На Дніпропетровщині осередок “СтопКору” змусив місцеву владу провести комісію щодо африканської чуми свиней

24.07.2019 21:58

У місті Марганці Дніпропетровської області виник спалах африканської чуми свиней. Про це повідомляє Марганецький осередок ГО "Стоп корупції". 

На Дніпропетровщині виник спалах африканської чуми свиней

За інформацією інсайдерів, 22 липня 2019 року в місті з’явилась підозра на африканську чуму свиней у приватному домогосподарстві. Через цей факт 23 липня було проведено лабораторне дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від загиблої тварини. Дослідження проводила Дніпропетровська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів. Відповідно до інформації лабораторії про результат дослідження патологічного (біологічного) матеріалу, наявність хвороби було підтверджено.

"Міська влада повинна була провести заходи щодо ліквідації африканської чуми на території міста та недопущення розповсюдження цього захворювання, але вона ніяк не реагувала. І тільки після того, як активісти поширили цю інформацію у соціальних мережах, можновладці провели засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії 24 липня під головуванням секретаря Марганецької міської ради Ірини Міняйло, було затверджено план заходів щодо профілактики, ліквідації та недопущення поширення захворювання", – зазначили стопкорівці.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X