На Дніпропетровщині міський голова змушує людей порушувати закон України

29.05.2019 09:03

В місті Марганець, Дніпропетровської області мер змушує людей порушувати Закон України «Про автомобільний транспорт», заради власної наживи - повідомляє Марганецький осередок ГО "Стоп корупції".

Депутат Марганецької міської ради Віталій Сметанко разом із перевізником Рубель А.Л. за сприяння міського голови Жадько О. намагаються безпідставно отримувати щомісяця з міського бюджету 67500 грн. За це депутат Сметанко В. на сесіях міської ради підтримує незаконні рішення міського голови. Автоперевізник Рубель А.Л. не дотримується встановленого графіку перевезень пасажирів, не в повному обсязі здійснює соціальне та пільгове перевезення, також у нього відсутній паспорт маршруту, який відповідно до ЗУ «Про автомобільний транспорт» повинен затвердити орган місцевого самоврядування.

На фото міський голова Жадько О. та депутат марганецької міської ради Сметанко В.

Начальник управління праці та соціального захисту Хникіна Г. неодноразово зверталась до міського голови Жадько О. щодо надання копії паспортів маршруту, для того, щоб в законному руслі здійснити фінансування, але документи так і не були надані. Також до голови м. Марганець була направлена інформація з приводу того, що автоперевізник ТОВ «Експрес- Логістик » керівник Рубель А., заступник Сметанко В. не здійснюють в повному обсязі соціальне перевезення, а кошти вимагає виплачувати в повному обсязі.

18 квітня 2019 року працівники Нікопольської державної інспекції праці проводили перевірку щодо офіційного працевлаштування водіїв у автоперевізника Рубеля А. та ТОВ «Експресс-Логістик». Під час перевірки декілька автобусів Рубеля А. взагалі з’їхали з маршруту, в одному з автобусів депутат Сметанко В. відібрав мобільний телефон у державного інспектора та повернув його лише після втручання співробітників поліції.

На черговому засіданні виконкому від 22.05.2019 р. Гульнара Хникіна запропонувала владі провести хронометраж пасажиропотоку для контролю за використанням бюджетних коштів. Після такої пропозиції, 28.05.2019 р. міський голова О.Жадько в черговий раз оголосила догану начальнику управління Хникіній Г.

До речі, на дружину голови марганецького осередку «Стоп корупції» Сергія Хникіна міська влада постійно здійснює тиск, але всі ці спроби є невдалими. 12 червня 2018 року, у місті Дніпро, відбулося чергове судове засідання, на якому окружний адміністративний суд скасував догану міського голови Жадько, яку було оголошено 06.02.2018 р. начальнику УПСЗН Хникіной Г.Р.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини