На Дніпропетровщині міська влада грабує бюджет в очікуванні виборів – активісти (фото, відео)

31.08.2019 20:49

У місті Марганці Дніпропетровської області корупція з боку мера стає дедалі нахабнішою. Про це повідомив з місця події кореспондент інформаційного порталу в Марганці Володимир Садиков.

Через безкарність марганецькі посадовці готуються до місцевих виборів, відверто використовуючи бюджет громади. Саме корупційну складову у проєктах рішень помітили депутати, готуючись до чергової 53-ої сесії. Наприклад, виділення з бюджету Марганця 115 тис. грн задля піару мера приватній газеті "Шахтар Марганця", яку очолює близька подруга голови міста. Сюди ж депутати відносять 140 тис. грн на проведення передвиборчих свят, на яких містянам безкоштовно пані голова власноруч роздає їжу.

Також сюди віднесли виділення 150 тис. грн на закритий з 2011 року полігон, який не має ніякої охорони, огородження, але на нього місцеве комунальне підприємство звозить незаконно сміття. Зауважимо, закритий полігон уже четверту добу поспіль горить, отруюючи повітря всього міста та навколишніх сіл. 26 серпня відбулось займання сухих гілок, що викликало масштабну пожежу, дим від якої було видно за десятки кілометрів.

Ще очільниця Марганця вирішила продати за безцінь два великих приміщення (колишньої 4-ох поверхової будівлі пологового будинку за 500 тис. грн.

А крім цього – двоповерхову споруду колишньої неврології за 300 тис. грн, стверджують місцеві громадські активісти.

Аргументує пані Жадько це багатомільйонним ремонтом з боку підприємців, які наразі орендують вищезгадані приміщення задля комерційної діяльності.

Тому о десятій годині ранку депутати намагались виключити ці корупційні пункти з проєкту рішень, а також прохали голову міста, щоб та вийшла та поспілкувалася з мітингувальниками щодо призначення нових директорів шкіл. Але мер Олена Жадько, повністю проігнорувавши всі ці вимоги, перенесла сесію на другу половину дня, не розпочавши її на підставі відсутності кворуму.

О 13-ій годині сесія все ж таки відбулась, але скандальні проєкти рішень не були ухвалені. Депутати вимагали перерахувати гроші, виділені для газети, на придбання інсуліну хворим на діабет, а також воїнам АТО.

Тому мер Марганця Жадько провела ще одну сесію зранку наступного дня, домовившись з кишеньковими депутатами, яких не вистачало для ухвалення рішень.

О 8-ій годині 30-ого серпня було ухвалено три проєкти рішень більшістю голосів, завдяки яким громада знов втратила чималу суму міського бюджету та надала чергову змогу провести повномасштабну передвиборчу компанію чинному голові.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини