На Дніпропетровщині мер саботувала проведення благодійної акції

16.07.2019 20:23

В Марганці Дніпропетровської області, місцеві чиновники перешкоджали проведенню благодійної акції по збору грошей на операцію 10-річного хлопця. Про це повідомляє Марганецький осередок ГО “Стоп корупції”.

"Ратмір Козаченко потребує лікування у Києві. Діагноз - новоутворення правого стегна. Зараз дитина в Дніпрі, але родині катастрофічно не вистачає коштів.

Скрін з групи "Типовий Марганець"

Волонтери вирішили провести благодійний вечір по збору грошей у вихідний день, в місцевому парку. Але через передвиборчу кампанію, мер міста Олена Жадько, яка балотується до Верховної Ради по 40-ому виборчому округу, болісно відреагувала на таку ініціативу. На прохання провести захід в суботу, 13 липня, вона відмовила. Мотивувала нібито обробкою рослин в парку від шкідників (хоча нічого цього насправді не було), а на 14 липня вона вже запланувала святкування дня рибалки. Тоді волонтери домовилися про проведення акції 14 липня в парку, який належить містоутворюючому підприємству, тобто МГЗК. Однак 14 липня два кандидати в нардепи, намагалися привернути до себе електорат, розриваючи населення міста на дві половини та закликаючи на свої агітаційні заходи.

Фото з інтернету

Голова міста, використовуючи адміністративний ресурс, не дозволила своїм підлеглим бути на благодійній акції.

Фото "Шахтар Марганця"

В результаті волонтерами було зібрано лише 22 тис. гривень. Марганчани обурені цинічністю та свавіллям місцевої влади.

Нагадуємо, ось уже декілька місяців в Марганці, місцева влада замість того щоб робити капітальний ремонт однієї з головних виїзних доріг, наказала ремонтувати дорожнє полотно зрізом старого асфальту.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X