На Дніпропетровщині діяла злочинна група, яка викрадала людей та вимагала гроші (фото, відео)

У Дніпрі правоохоронці викрили організовану злочинну групу, яка займалася викраденням людей та вимаганням грошей. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

Декілька місяців тому мешканець Дніпра повідомив поліції про вимагання у нього великої суми грошей. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження. 5 вересня 2019 року під час отримання від потерпілого першої частини грошей було затримано одного з лідерів групи. Одночасно з цим в різних частинах міста Дніпра правоохоронці затримали чотирьох інших членів злочинної групи, створеної на етнічній основі. У квартирі одного із затриманих чоловіків був вилучений травматичний пістолет з набоями.

Злочинне угрупування корегувалося одним з відомих "злодіїв у законі", який після звільнення з місць позбавлення волі наразі мешкає на території Туреччини. Він організовував злочинні групи, які ведуть протиправну діяльність корисливо-насильницького характеру як на території України, так і в інших державах ближнього та дальнього зарубіжжя. Зловмисники займалися вимаганням та викраденням людей, застосовуючи фізичне та психологічне насильство. До складу групи входили чоловіки віком 20-30 років.

Наразі вирішується питання щодо юридичного статусу та міри запобіжного заходу для інших учасників групи.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини