На Дніпропетровщині чоловіка судили за жорстоке вбивство на очах у сина – подробиці

10.12.2019 15:23

Новомосковський районний суд Дніпропетровської області виніс вирок чоловіку за особливо жорстоке вбивство курки на очах свого маленького сина. Інцидент відбувся у місті Перещепине, горе-вбивця отримав 5 років позбавлення волі.

Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

Як стало відомо із матеріалів справи, чоловік схопив курку в руку та почав бити скляною пляшкою. Після цього він жбурнув її на землю. Згодом він вдарив курку ногою, спіймав її та тримав рукою за крило, через що вона почала кричати. Чоловік ще тричі вдарив птаха об землю, від чого курка померла. Все ця картина відбулася на очах у власного сина.

А моторошне відео вбивства тварини з'явилося у соціальній мережі Instagram. Воно фігурувало як доказ у справі.

Виявилося, що обвинувачений раніше не судимий, на разі безробітний, втім його оточуючі характеризують позитивно. А під час суду чоловік розкаявся у вбивстві тварини, що суд врахував і вирок пом’якшив.

Чоловіка засудили за ч. 3 ст. 299 КК України. Це жорстоке поводження з твариною у присутності малолітнього чи неповнолітнього. Нападникові  призначили п'ять років позбавлення волі, але звільнили від відбування покарання з іспитовим строком в один рік.

 

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини