На деескалацію спрямовані всі дипломатичні зусилля – Маас

20.04.2021 03:32

Про це він заявив після засідання глав МЗС країн Євросоюзу, у якому взяв участь і Дмитро Кулеба, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Маас висловив сподівання, що подальшої ескалації ситуації не станеться, і справа не зайде «так далеко, як тоді, коли довелося пережити анексію Криму». За його словами, на врегулювання конфлікту дипломатичними засобами та запобігання можливим провокаціям спрямовані всі сили.

«Кожному зрозуміло, як у випадку з незаконною анексією Криму, що є речі, які для нас будуть неприйнятні та які завжди матимуть наслідки», - наголосив очільник МЗС Німеччини.

Як повідомлялося, нарощування російських військ біля кордону з Україною стало основною темою наради глав МЗС Євросоюзу, що відбулася за участю України 19 квітня.

14 квітня міністр оборони Андрій Таран на засіданні підкомітету Європарламенту з питань безпеки й оборони повідомив, що загальна потужність російських військ, які сконцентровані вздовж українського кордону, становить 56 тактичних груп батальйонного рівня зі 110 тисячами військовослужбовців.

За його словами, справжніми цілями нарощування Росією військової присутності біля кордонів України можуть бути посилення тиску на Київ з метою примусу до поступок у переговорному процесі й демонстрація готовності до застосування збройної сили.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини