На чужий коровай рота не роззявляй: Мін’юст дав відсіч рейдерам з “Доброго господаря”

19.03.2019 15:43

Захоплення аграрних компаній Харківщини, підкуп пайовиків та навіть погрози фізичної розправи господарям віджатих агрофірм. На що насправді здатні теперішні рейдери заради збагачення – дізнавалась журналіст "СтопКор" Наталія Дігтяр.

25 лютого 2019 відбулось засідання комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації Мін'юсту. Одна з них надійшла від Анни Камінської. У заяві жінка висловила недовіру діям державних реєстраторів Садківської сільради на Харківщині – рейдерка просить комісію скасувати раніше проведені реєстраційні дії стосовно прав оренди агропідприємств "Фермер-Агро" та "Щедрі лани Слобожанщини".

Цікаво, що керівництво "Фермер-Агро" навіть і не підозрювало, що проти нього подана скарга до управління юстиції, адже про засідання комісії представники агрофірми й не здогадувалися.

"Ми не мали можливості ознайомитися з цією скаргою. Про те, що сьогодні буде розгляд справи, ми дізналися вранці з сайту МЮУ", – зазначила представник Первомайського відокремленого осередку ГО "Стоп корупції" Ірина Соколик.

Втім, хоч би як пані Камінська не намагалася вплинути на результати, комісія все ж ухвалила справедливе рішення: "Відмовити у задоволенні скарги ТОВ СП "Добрий господар", ТОВ СГП "Добрий господар", ТОВ АК "АГРО" від 06.02.2019 у зв'язку з тим, що розгляд питань, порушених у скарзі, не належить до компетенції Міністерства юстиції України".

Та чи зупинить це рейдерів? "СтопКор" продовжує стежити за перебігом подій у справі.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини