На Чернігівщині відбувся масштабний рейд “Стоп корупції”: як це було

26.06.2019 18:06

26 червня в місті Прилуки на Чернігівщині відбувся масштабний рейд та акція протесту команди "Стоп корупції", щоб донести до місцевих органів влади інформацію про резонансне побиття журналістів та факти порушення виборчого законодавства, що відбулись в місті. Активісти з 16 осередків навідались до місцевих органів влади та правоохоронців і вимагали покарання для нападника – представника виборчого штабу кандидата Приходька Олександра Чалого.

В рамках заходу учасники провели акцію протесту біля будівлі мерії, а також поспілкувалися з міським головою Ольгою Попенко, яка привселюдно вибачилась за напад на знімальну групу "СтопКору".

Крім того, відбувся візит до керівництва Прилуцької районної державної адміністрації, де заступниця голови заявила активістам, що вперше чує про події, які нещодавно відбулись в місті й активно висвітлювались у ЗМІ.

Цього ж дня команда "Стоп корупції" навідалась до начальника місцевої поліції, а також до прокуратури. Як запевнили в поліції, наразі справа про побиття знаходиться під пильним контролем. Правоохоронці також наголосили на тому, що готові до співпраці з громадськістю щодо інформації про провокації та підкуп виборців.

Наприкінці заходу активісти заявили про початок громадського моніторингу 210 округу у межах проекту "Стоп політичній корупції" щодо дотримання усіма кандидатами норм виборчого законодавства.

Нагадаємо, напад на знімальну групу "СтопКору" відбувся 13 червня у Прилуках на Чернігівщині. Медійники мали намір потрапити на публічний захід, де один з кандидатів у депутати зустрічався з громадськістю. Знімальна група хотіла перевірити наявну інформацію щодо підкупу виборців на цьому заході. Дані про імовірні порушення надійшли на "гарячу лінію" проекту.

Нападником виявився заступник начальника штабу кандидата в народні депутати Приходька Олександр Чалий, його затримали.

15 червня суд призначив нападнику запобіжний захід у вигляді 15 діб під цілодобовим домашнім арештом.

Читайте також: "Підкуп виборців та напад на журналістів: у Прилуках мажоритарник Приходько йде на вибори".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини