На Черкащині працює ОЗУ на чолі з топ-чиновниками та правоохоронцями

26.07.2018 19:00

У Золотоноші Черкаської області діє злочинне угрупування, у складі якого міський голова, головний поліцейський міста, екс-прокурор та підприємці. Про це журналістам «СтопКору» повідомили жителі та підприємці міста.

«За словами місцевих жителів та представників бізнесу, у Золотоноші мер міста, екс-регіонал та очільник крила партії в окрузі Віталій Войцехівський, начальник місцевого управління поліції Олександр Охріменко, заступник начальника поліції Черкаської області Віктор Іванько, екс-прокурор регіону Микола Лісовий – усі задіяні у схемах рейдерського захоплення підприємств у регіоні», – зазначають журналісти «СтопКору».

«В одній з такий схем, за інформацією очевидців, задіяна голова правління місцевого ТОВ ПІІ «Еконія» Ірина Варагаш. Напередодні вона провела прес-конференцію, на яку запросили обмежене коло журналістів», – додали у «СтопКорі».

«Перед конференцією журналістів мало не обшукували. Охорона стояла всередині й ззовні будівлі. Під час запитань від журналістів за Варагаш відповідали її колеги. Журналістів цікавило, чому на захід не пропустили екс-голову правління ТОВ ПІІ «Еконія» Руслана Курілова. Чоловіка 2012 викрали та потягом чотирьох років утримували у нелюдських умовах, катували і під тортурами змусили переоформити компанію на нову власницю. Потерпілий стверджує, що його викрадення та захоплення підприємства – справа рук Варагаш.

За словами потерпілого, за його викраденням та рейдерським захопленням підприємства стоїть саме Варагаш. Цікавий факт!!! Після приїзду колишнього полоненого Курілова та пана Тітова (власника розграбованої фабрики у Золотоноші) їх обступили кремезні чоловіки та, погрожуючи їхньому життю, наказали забратись геть, потім і взагалі заблокували їхню автівку зі всіх боків.

Ми хотіли уточнити також у пані Ірини, чому Курілова не пропустили, якщо він особисто міг підтвердити чи спростувати викрадення.
Також я запропонувала організаторам все ж таки впустити цих людей, аби роз’яснити ситуацію та розвіяти всі сумніви навколо її персони.
За Варагаш постійно відповідали її колеги.

Ірина Варагаш

У нас склалось враження, що прес-конференцію направили на виправдання в очах громади Ірини Вагараш, щоб довести, що вона не вчиняла ніяких протиправних дій щодо Русалана Курілова, колишнього голови правління ТОВ ПІІ «Еконія». Не зрозуміло лише, чому, якщо вона не винна, її скрізь супроводжувала поліція та приватна охорона», – про це напередодні повідомляла журналістка «СтопКору».

Знімальна група проекту поспілкувалась із колишнім керівником компанії та дізналась його вражаючу версію подій, після яких у виробника дитячого харчування «Малятко» з’явився новий власник, а сам чоловік провів у полоні чотири роки та втратив родину.

«Руслана Курілова невідомі особи викрали у грудні 2012 року, у 2013 році раптом з’являється могила з хрестом та відомостями про Руслана Михайловича, за цей час потерпілий встиг втратити кохану дружину, дітей та друзів, адже раптове зникнення, а потім смерть змусила жителів міста Золотоноша стрепенутися від пережитого.

Та це ще не все, у 2016 році могила колишнього голови правління раптом зникає з міського цвинтаря. Воно й не дивно, адже саме у цьому році бранець втікає з полону. Він втік, але повертатися йому вже не було куди: дружина кілька років тому поховала свого чоловіка та влаштувала інше життя, син мусив виїхати геть з рідного міста, адже дуже боїться за своє життя через батька.

Його раптова поява сколихнула викрадачів, серед яких, за словами постраждалого, є і сама пані Ірина Варагаш, начальник місцевого управління поліції Олександр Охріменко, заступник начальника поліції Черкаської області Віктор Іванько, екс-прокурор регіону Микола Лісовий та мер Золотоноші, екс-регіонал Віталій Войцехівський», – зазначають журналісти.

Громадські активісти дізнались, коли Курілов та Тітов приїхали до будівлі інформагентства, їхню машину обступила група осіб спортивної зовнішності у чорних футболках. Молодики мали при собі спецзасоби та предмети, схожі на зброю.

«Анатолій Тітов, якого Варагаш звинувачує у незаконному проникненні на територію підприємства та в спробі рейдерства, разом з потерпілим – викраденим головою правління Куріловим поїдуть до відділку поліції, аби написати заяву щодо погроз фізичною розправою. Як зазначив власник меблевої фабрики Анатолій Тітов, вони тепер побоюються за своє життя», – повідомили у «СтопКорі».

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини