На Черкащині колишні ув’язнені вимагали мільйон з підприємців

26.12.2019 10:00

Екологи чи рекетири? На Черкащині місцеві «борці за довкілля» ініціювали інформаційну кампанію проти підприємців, лякаючи населення екологічною катастрофою. Та чи не одразу після звернень активістів підприємства проінспектували контролюючі органи. Тож за що у бізнесменів вимагали 50 тисяч доларів? З’ясовував Артем Поліковський.

Як розповів потерпілий підприємець Сергій Буцько, попри те, що був накладений мораторій на інспекції, представники підприємства дали письмовий дозвіл на проведення позачергової перевірки з боку екологічної служби, санепідемстанції та МНС.

«Відбулися перевірки – виявлені незначні порушення, взагалі не пов'язані з цією так званою екологічною катастрофою. Самі ці горе-активісти ніде не працюють, я розумію, що жити за щось потрібно», – зазначає пан Сергій.

У місцесвого підприємця вимагали 50 тисяч доларів

А тепер найцікавіше про псевдоактивістів. Наскільки вони знаються на екології – запитання відкрите, а от Кримінальний кодекс мали б вивчити непогано. Зважаючи на власне кримінальне минуле.

Як повідомив місцевий працівник поліції, ці особи неодноразово мали проблеми із законом. Зокрема, затримувалися за вчинення розбійних нападів, організовували групи, із застосуванням зброї вибивали неіснуючі борги у підприємців району.

Тож виявляється, що діяльністю благодійного фонду займаються колишні ув'язнені, які вже були покарані колись за подібну протиправну діяльність.

Сподіваємося, що правоохоронні органи об'єктивно оцінять ситуацію, а ми зі свого боку продовжимо спостерігати за діяльністю так званих активістів. Подробиці – у наступних випусках «СтопКору».

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини