На Черкащині депутат вимагає кошти у матері померлого бійця АТО (ВІДЕО)

19.12.2018 16:14

19 липня цього року внаслідок хвороби не стало учасника антитерористичної операції Видрика Назара. Пройшов певний час і до Монастирищенського підрозділу “Стоп Корупції” звернулась із заявою мати бійця Тетяна Григорівна з проханням допомогти розібратися в неординарній ситуації, яка в неї склалась із депутатом Монастирищенської районної ради від політичної партії “УКРОП” Русланом Плетінкою.


Як розповіла жінка, під час підготовки до поховання сина, до неї додому завітав даний депутат та визвався допомогти у підготовці поминального обіду. Він зазначив, що являється волонтером та головою місцевого осередку партії “УКРОП” (яка підтримує та допомагає бійцям АТО). Руслан запевнив її, що рахунок за обід оплатить Монастирищенська міська рада, про що він вже домовився. Також, чоловік самовільно змінив кількість присутніх у замовленні з 50-ти чоловік до 100. Через скрутне фінансове становище в родині, пов’язане зі смертю доньки в минулому році, пані Тетяна погодилась на пропозицію. Наразі під її опікою залишилось двоє онуків.


Пройшов певний час і жінка почала отримувати телефонні дзвінки від пана Плетінки з вимогою сплатити борг за поминальний обід. Хоча під час підготовки він її запевняв, що за ці витрати він домовився і їй платити нічого не потрібно. Також, як розказала пані Тетяна, при випадковій зустрічі він почав змушувати її писати незрозумілі заяви та підтверджувати їх документами. 


Активісти “СтопКору” перевірили достовірність сказаної інформації, поспілкувавшись з власницею закладу де проходив поминальний обід. Вона підтвердила слова матері військового та заявила, що й досі очікує обіцяні кошти. Також, поскаржилась, що останнім часом вона взагалі не може зв’язатись з Русланом Плетінкою. А при кожній зустрічі, він кормить новими обіцянками про те, що дане питання буде розглядатись на наступній сесії. Тільки не зрозуміло, чому його досі так і не розглянули, адже минуло вже майже півроку.


Також, прояснити ситуацію ми попросили очільника міста Монастирище Тищенка О.М. Він повідомив, що ніяких звернень та домовленостей у нього з депутатом Плетінкою не було. А в міській раді дізналися про інцидент лише після того, як до них звернулася власниця закладу, де проходив поминальний обід.


Нам до кінця так і не зрозуміла ситуація – що це було: цинічний піар на смерті бійця АТО чи безглуздий необдуманий вчинок.

Якщо навіть припустити варіант, що депутат вирішив підтримати родину померлого бійця фінансово, то це навряд чи можливо, тому що, відповідно до декларації Руслана Плетінки, його сім’я живе на 10 000 гривень в рік. ЮРІЙ ЗАВОРОТНІЙ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини