На Буковині посадовця лісництва судитимуть за одержання хабара  

14.08.2020 12:37

До суду скеровано обвинувальний акт відносно одного із керівників Державного підприємства «Новоселицьке державне спеціалізоване лісництво агропромислового комплексу».

Слідством встановлено, що посадовець протягом квітня-травня 2020 року сприяв суб'єкту господарювання у реалізації деревини та укладенні договорів з продажу лісопродукції. Між підприємствами було укладено декілька договорів на продаж понад 80 м3 деревини різних порід загальною сумою більше 325 000 гривень. 
За домовленістю, "відкат" посадовцю становив 200-400 гривень за кожен метр кубічний проданої деревини. Загалом працівник держпідприємства одержав 14 600 гривень неправомірної вигоди двома частинами. 

26 травня 2020 року посадовця було затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання частини неправомірної вигоди. 

Того ж дня йому було повідомлено про підозру.

Посадовець обвинувачується в одержанні службовою особою неправомірної вигоди, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням наданої їй влади чи службового становища (ч. 1 ст.368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1 000 до 4 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому. Процесуальне керівництво - прокуратура Чернівецької області, оперативний супровід - Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X