На Буковині тривають пошуки горе-матері, яка покинула свого мертвого 2-річного сина у валізі (ФОТО)

01.07.2019 12:21

Виявилось, що в ніч з 26-го на 27-е червня мати дитини залишила валізу з тілом свого сина на місці, де її потім знайшли перехожі на околиці Чернівців. Правоохоронці продовжують пошуки жінки, повідомляє прес-служба поліції Чернівецької області.

Фото: Facebook/поліція Чернівецької області

На тілі 2-річного хлопчика,якого знайдено 27 червня мертвим у валізі на околиці Чернівців, не було ознак насильницької смерті.

"Під час судово-медичної експертизи на тілі хлопчика не виявлено ознак насильницької смерті. Для встановлення причин смерті призначені додаткові дослідження", - уточнили поліцейські.

Поліцейські опитали жителів будинків, вилучили відеозаписи з камер зовнішнього спостереження і інші речові докази, які можуть мати значення для розслідування. Встановлено, що в ніч з 26-е на 27-е червня жінка самостійно доставила валізу з тілом сина на місце, де потім її знайшли перехожі.

Фото: Facebook/поліція Чернівецької області

Поки відомо, що жінка приїхала до Чернівців з Хмельницького приблизно місяць тому і жила з сином в орендованому приміщенні. Сусіди розповіли, що жінка ніде не працювала, за своїм сином – Сашком – не дивилася, його часто підгодовували. Останнім часом малюк погано себе почував.

Поліцейські ГУНП у Чернівецькій області проводять розслідування за участю батьків Анни Пилявської, які приїхали до Чернівців. Правоохоронці підготували клопотання про призначення ще низки судових експертиз для аналізу вилучених речових доказів.

Читайте також: "На столичній Солом’янці посеред ночі вибухнув та згорів Lexus (ФОТО)".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини